Toimitus 1–3 päivässä · Skandinavia OEKO-TEX 100 MOQ 10 m EU-kauppa ilman ALV:tä
DK · DKKEN · EURFI · EUR
Kuvioitu verhoilukangas, sävy tummanharmaa, pehmeillä laskoksilla
Varastossa · 100 m

Sama laatu, useita värejä

Pintarakenteinen verhoilukangas on saatavana useissa sävyissä – sama laatu, sama leveys.

+12 väriä lisää sarjassa

Antrasiitti AU2512-019
Munakoiso AU2512-007
Beige AU2512-002
Konjakki AU2512-010
Harmaa AU2512-018
Harmaa/ruskea AU2512-0005
Vaalea taupe AU2512-003

Tästä printistä

Syvän tummanharmaa sävy antaa kankaalle tyylikkään ja ajattoman ilmeen, joka sopii monenlaisiin sisustustyyleihin. Tasainen ja tiivis kudonta yhdistyy pehmeään, hieman eläväiseen pintaan, joka tuntuu miellyttävältä koskettaa. Tämä materiaali hengittää laatua ja toimii erinomaisesti esimerkiksi huonekalujen verhoilussa, kuten tuolien, sohvien ja rahien päällisinä. Myös verhojen tai tyynynpäällisten ompelu onnistuu helposti, sillä kangas on taipuisa ja helppo käsitellä.

Kankaan hillitty tekstuuri ja mattapintainen ilme tekevät siitä oivan valinnan myös DIY-projekteihin sekä sisustustuotteisiin, joissa arvostetaan rauhallista ja viimeisteltyä ulkonäköä. Syvä harmaan sävy on helppo yhdistää muihin materiaaleihin ja väreihin, joten se tukee sekä klassista että modernia sisustusta. Tutustu laajempaan verhoilukankaiden valikoimaan sekä erityisesti gobeliinikankaisiin ja puoli-panama vaihtoehtoihin. Jos etsit vaihtoehtoja, tutustu myös mokkanahkaisiin ja tekonahkakankaisiin.

Spec sheet

Laatu100 % polyesteri
SertifiointiOEKOTEX STANDARD 100 - 24.HPL.11262
Paino 400 g/m²
Martindale115 000
Leveys146 CM

Lataa tuotekortti (PDF)

Vault

Kaipaatko jotain eksklusiivisempaa?

Premium-digiprinttejä rajoitettuina erinä, vain Vault-jäsenille.

Katso Vault →