Toimitus 1–3 päivässä · Skandinavia OEKO-TEX 100 MOQ 10 m EU-kauppa ilman ALV:tä
DK · DKKEN · EURFI · EUR
Kuvioitu verhoilukangas, sävy hopea, pehmeillä laskoksilla
Varastossa · 80 m

Sama laatu, useita värejä

Pintarakenteinen verhoilukangas on saatavana useissa sävyissä – sama laatu, sama leveys.

+12 väriä lisää sarjassa

Antrasiitti AU2512-019
Munakoiso AU2512-007
Beige AU2512-002
Konjakki AU2512-010
Harmaa AU2512-018
Harmaa/ruskea AU2512-0005
Vaalea taupe AU2512-003

Tästä printistä

Tämä hopeansävyinen kangas tekee vaikutuksen hienostuneella ulkonäöllään ja hillityllä tekstuurillaan. Kankaan sileä, tasainen kudos tuo esiin kevyen mattapinnan, joka heijastaa valoa pehmeästi ja antaa kokonaisuudelle elegantin ilmeen. Materiaalin tiivis rakenne tuntuu miellyttävältä ja kestää hyvin käyttöä, joten se soveltuu mainiosti sekä verhoiluun että erilaisiin sisustusprojekteihin.

Minimalistinen ja ajaton värimaailma on helppo yhdistää monenlaisiin ympäristöihin. Kankaan selkeä pinta sopii erinomaisesti esimerkiksi huonekalujen uudelleenverhoiluun, tyynyjen ompeluun tai seinätekstiileihin. Kestävä mutta pehmeä materiaali on ihanteellinen myös DIY-projekteihin, joissa tarvitaan sekä tyylikkyyttä että käytännöllisyyttä.

Voit tutustua laajempaan verhoilukankaiden valikoimaan, ja löytää lisää inspiraatiota esimerkiksi gobeliinikankaisiin tai puoli-panama -vaihtoehtoihin. Myös huonekalujen veluurit ja mokkanahkakankaat tarjoavat upeita mahdollisuuksia kodin uudistamiseen.

Spec sheet

Laatu100 % polyesteri
SertifiointiOEKOTEX STANDARD 100 - 24.HPL.11262
Paino 400 g/m²
Martindale115 000
Leveys146 CM

Lataa tuotekortti (PDF)

Vault

Kaipaatko jotain eksklusiivisempaa?

Premium-digiprinttejä rajoitettuina erinä, vain Vault-jäsenille.

Katso Vault →